026_34217097
026_34217097
نمایش خبر
 • چمران: وضع ما در تهران از نظر تامین آب خوب نیست
 • میزان نوشت: رئیس شورای شهر تهران از برگزاری جلسه اعضای شورای شهر با نمایندگان تهران در مجلس خبر داد.

  مهدی چمران، رئیس شورای شهر تهران در ابتدای پانزدهیمن جلسه شورای شهر ششم، در نطق پیش از دستور خود گفت: پیروزی بزرگ و قهرمانی تیم کشتی فرنگی در مسابقات جام جهانی را تبریک می‌گویم. امیدوارم این پیروزی‌ها همچنان ادامه یابد.

  وی با اشاره به افتتاح یک ایستگاه مترو در روز گذشته گفت: دیروز یکی از ایستگاه‌های مترو آغاز به کار کرد و خوشحالیم یک ایستگاه جدید به شهر تهران اضافه شد و تا حدود ۲۰ روز دیگر ایستگاه دیگری نیز اضافه خواهد شد. این افتتاح حاصل تلاش شهرداری و شورای قبل است و امیدواریم در این دوره نیز بتوانیم موفقیت‌ها را به وجه خوبی دنبال کنیم.

  چمران ادامه داد: به عقیده ما اینها کافی نیست و شهر تهران با این مشکلات اگر بخواهد با این سرعت پیش برود، قابل قبول نیست و با برنامه‌ریزی‌ها باید به صورت اساسی در حوزه عمل و نقل تحول به وجود آید. امیدواریم با یک برنامه‌ریزی درست برنامه‌های مترو و اتوبوس هرچه زودتر به نتیجه برسند.

  وی  با اشاره به حضور مدیر عامل سازمان آب و فاضلاب استان تهران در صحن شورا گفت: در دوره دوم یک بررسی شد و دیدیم برای پایان بحث فاضلاب تهران در آن زمان ۱۱۰ سال طول می‌کشید و این به یک جوک تبدیل می شد، اعتبار فاضلاب تهران در آن سال ۹۰۰ میلیون تومان بود، برنامه‌ریزی کرده و تلاش گسترده‌ای شد و با توجه به اینکه دولت جدید هماهنگ با شورا بود، بودجه آنرا به ۵۰ میلیارد تومان رسانیدم و مجلس نیز آنرا تصویب کرد و حرکت خیلی خوبی به وجود آوردند که شادی آفرین بود اما آن سرعت ادامه پیدا نکرد.

  رئیس شورای شهر تهران با بیان اینکه می دانیم وضع ما در تهران از نظر تامین آب خوب نیست و شرایط نامناسبی داریم، گفت: انتظار داشتیم ساماندهی فاضلاب تهران در ۱۰ سال تمام شود اما الان ده سال گذشته و هنوز مسأله فاضلاب تهران به اتمام نرسیده و باید تلاش کنیم تا حل شود. برای آب نیز بسیار تلاش شد به ویژه انتقال سد ماملو به تهران انجام و ریلی که دور تهران بود تا مسأله آب را متعادل کند به اتمام رسیده است.

  چمران همچین از برگزاری جلسه اعضای شورای شهر با نمایندگان تهران در مجلس خبر داد و گفت: در مجلس از اعضای شورا دعوت شده است و امروز عصر جلسه مشترک با نمایندگان شهر تهران در مجلس شورای اسلامی داریم و امیدوارم همکاران جلسه امروز را فراموش نکنند.
 • منبع خبر: اخبار
  تاریخ درج خبر: 1400/7/20


اخبار 
قصه‌ای که شیرین تمام نشد؛ پایان عجیب لیونل مسی؛ قهر بعد از جدایی رونالدو!

سال های پایانی حضور لیونل مسی در لباس بارسلونا برابر رئال مادرید چندان خوب سپری نشد.

در فصل تابستان هواداران بارسلونا امیدوار به ماندن لیونل مسی و ...


تاریخ درج خبر: 1400/8/2

در پی فرونشست زمین در نایین؛ زمین یک خودرو را بلعید؛ به تاسیسات آب و فاضلاب خسارت وارد شد

فرونشست زمین موجب وارد آمدن خسارت به تاسیسات آب و فاضلاب و یک دستگاه خودروی عبوری در نایین شد.

ساعت ۲ بامداد جمعه ۳۰ مهرماه سال جاری، ...


تاریخ درج خبر: 1400/8/2

وزیر بهداشت تشریح کرد؛ ماجرای تست دادن کارمندان/ مدارس در چه شرایطی بازگشایی می‌شوند

وزیر بهداشت با بیان اینکه تاکنون ۷۶ درصد مردم یک دوز واکسن را دریافت کرده اند، گفت: ۴۰ درصد مردم ۲ دوز واکسن را دریافت کرده اند.

...


تاریخ درج خبر: 1400/8/2

راز جنجالی جدایی مغانلو از پرسپولیس؛ مقصر مشخص شد/ استقلال هم راحت یک ستاره را از دست داد!

گفتند که باشگاه پرسپولیس به ما نامه‌ای زد و ما مبلغی پیشنهاد کردیم ولی دیگر پرسپولیس جواب نداد ...

محرم نویدکیا درباره انتقال مغانلو و ریگی توضیحات ...


تاریخ درج خبر: 1400/8/1

بازار پرتلاطم اجاره‌ و کشتی شکسته مستاجران/ساخت ۴ میلیون مسکن بهترین راهکار ساماندهی بازار

یک کارشناس مسکن گفت: بر اساس اطلاعات بانک مرکزی، شاخص کرایه مسکن در شهریورماه سال 1400 نسبت به سال گذشته 45.7 درصد افزایش داشته که بیانگر وضعیت ...

تاریخ درج خبر: 1400/8/1

123456