۰۲۶_۳۴۲۱۷۰۹۷
۰۲۶_۳۴۲۱۷۰۹۷
کامپیوتر >> شبکه

چرا حداقل یکبار باید خرید ارز دیجیتال جسمی را تجربه کنیم؟

خرید ارز دیجیتال جسمی

اگر از فعالان حوزه ارزهای دیجیتال باشید، حداقل یک‌بار با نام اینترنت اشیا (IOT) رو‌به‌رو شده‌اید. دنیایی را تصور کنید که در آن همه‌چیز به اینترنت متصل است، حتی اشیائی که فکرش را نمی‌کنید! ممکن است بگویید همین حالا هم بسیاری از ابزاری که هرروز استفاده می‌کنیم به اینترنت متصل هستند. درست است. اما نکته این‌جا است که اینترنت اشیا قصد دارد هرچیزی که تصور می‌کنید، از قرص گرفته تا لباس را به اینترنت وصل کند.

جسمی‌کوین (JasmyCoin) یکی از پروژه‌هایی است که در این زمینه فعالیت دارد. در این مقاله قصد داریم شما را با پروژه جسمی آشنا کنیم. با مطالعه این مقاله درمي‌یابید که چرا ارز دیجیتال جسمی ارزش خرید دارد. همراه ما باشید.

آشنایی با پروژه جسمی‌کوین

جسمی‌کوین یک پروژه‌ بلاکچینی است که کاربران را قادر می‌سازد داده‌ها و اطلاعات شخصی خود را به‌صورت غیرمتمرکز ذخیره یا منتقل کنند. مالکیت تمام داده‌ها و اطلاعات بارگذاری‌شده در این پلتفرم به کاربر تعلق دارد. علاوه‌براین، امکان تبادل اطلاعات نیز فراهم شده است.
جسمی پروژه‌ای در حوزه فناوری اینترنت اشیا (Internet of Things) است، چراکه در این فناوری علاوه‌بر این‌که تمام اشیا به‌نوعی به یک‌دیگر متصل هستند، می‌توانند داده‌ها را با یکدیگر به اشتراک بگذارند. البته از آن‌جایی که جسمی مبتنی بر بلاکچین است، دست‌کاری یا تغییر اطلاعات در آن غیرممکن و ذخیره داده‌ها در فضایی امن و مطمئن انجام می‌شود.
جالب است بدانید که سیستم توزیع داده‌ها در پلتفرم جسمی به‌طور همتا‌به‌همتا است. این امر بدان معنا است که فایل‌ها در یک فضای ذخیره‌سازی توزیع‌شده‌ قرار می‌گیرند. در این صورت، می‌توان گفت که هدف جسمی فراهم‌سازی بستری امن برای محافظت از حریم خصوصی و اطلاعات کاربران است. بهره‌مندی از فضای بلاکچین همان عاملی است که جسمی را به پلتفرمی امن و کاربرپسند تبدیل کرده است.

ارز دیجیتال جسمی چیست؟

ارز دیجیتال بومی پروژه جسمی، جسمی‌کوین (Jasmy coin) نام دارد که در بازار ارزهای دیجیتال آن را با نماد JASMY می‌شناسیم. جالب است بدانید این توکن بر روی بلاکچین اتریوم قرار دارد و از استاندارد ERC-20 بهره‌مند شده است.

ارز دیجیتال جسمی چیست؟

جسمی‌کوین چه کاربردهایی دارد؟

ارز دیجیتال JASMY کاربردهای گوناگونی در پلتفرم جسمی دارد. به‌طور کلی، این توکن راه‌اندازی شده است تا اهداف شبکه جسمی را محقق سازد و آن را بهبود ببخشد. دارندگان این توکن می‌توانند از قابلیت‌های شبکه بهره‌مند شوند. افزون‌براین، کابرانی که اطلاعات خود را در شبکه جسمی ذخیره کنند، توکن JASMY پاداش می‌گیرند.
این ارز دیجیتال در سال 2021 راه‌اندازی شد و در حال حاظر از نظر ارزش بازار رتبه 140 بازار را از آن خود کرده است.

جسمی با چه هدفی راه‌اندازی شد؟

یکی از اهدافی که پروژه جسمی به‌طور جدی دنبال می‌کند، بهبود پلتفرم‌های اینترنت اشیا (IOT) و عملکرد آن است. هرچقدر سازمان‌ها و نهاد‌های بیشتری به این ارز دیجیتال روی آورند، به همان میزان تقاضای جسمی کوین افزایش می‌یابد.
در ادامه به چند مورد از خدمات و اهداف جسمی می‌پردازیم.
•    پلتفرم جسمی امنیت مشتریان خود را تضمین می‌کند و آن‌ها را قادر می‌سازد تا داده‌های شخصی خود را مدیریت کنند. همچنین، کاربران با استفاده از جسمی می‌توانند در ازای خدماتی که از شرکت‌های مختلف دریافت می‌کنند، اطلاعات محصولات را از طریق اینترنت اشیا به آن‌ها ارسال کنند.
•    جسمی بدون درز اطلاعات، آن‌ها را به‌روشی ایمن جمع‌آوری می‌کند.
•    شبکه Jasmy یک زیرساخت غیرمتمرکز را ارائه می‌دهد که در آن مدیریت داده‌ها به‌طوری امن و مطمئن انجام می‌شود.
•    علاوه‌براین، پروژه JasmyCoin در تلاش است تا به بالاترین سطح ممکن امنیت دست یابد و با استفاده درست از اینترنت اشیا، از کلاه‌برداری جلوگیری کند.

چه کسانی جسمی را بنیان‌گذاری کردند؟

در آوریل 2016 بود که چندین نفر از مدیران سابق شرکت سونی پلتفرم جسمی را در توکیو بنیان‌گذاری کردند. در ادامه به معرفی این افراد می‌پردازیم.
•    کونیتاکه آندو (Kunitake Ando): مدیر نماینده جسمی و مدیرعامل شرکت سونی
•    کازوماسا ساتو (Kazumasa Sato): مدیرعامل و مدیر ارشد عملیات جسمی
•    ماسانوبو یوشیدا (Masanobu Yoshida): معاون و مدیر ارشد فناوری پلتفرم جسمی که در سال 2021 بازنشسته شد.
•    هیروشی هارادا (Hiroshi Harada) مدیر ارشد مالی جسمی و تحلیلگر مالی در  KPMG

چه کسانی جسمی را بنیان‌گذاری کردند؟

امنیت جسمی چگونه تأمین می‌شود؟

جالب است بدانید که سازمان (FCA-Financial services agency) بر پلتفرم جسمی نظارت دارد. این سازمان درواقع یکی از سازمان‌های حساب‌رسی در ژاپن است که حفظ ثبات و نظارت بر خدمات مالی را بر عهده دارد.
بر اساس قوانین این سازمان، اگر افرادی که در پروژه جسمی سرمایه‌گذاری کرده‌اند با ضررهای سنگینی مواجه شوند که مسئولیت آن‌ها برعهده جسمی باشد، پروژه جسمی در برابر این ضررها پاسخ‌گو خواهد بود. افزون‌براین، پروژه جسمی تحت حسا‌ب‌رسی‌های دقیق قرار می‌گیرد و با توجه به استانداردهای کشور ژاپن، این موضوع دلگرم‌کننده است.

چه تعداد توکن جسمی در گردش است؟

به‌طور کلی، 50,000,000,000 واحد جسمی‌کوین وجود دارد که از این مقدار، 48,899,999,999 واحد آن در گردش است. همچنین، ارزش بازار این ارز دیجیتال در لحظه نگارش مقاله معادل 170,970,357 دلار است. برای بررسی قیمت جسمی کوین کلیک کنید.

مزایا و ویژگی‌های جسمی کدامند؟

در ادامه به برخی از مزایای پلتفرم جسمی می‌پردازیم.
•    پلتفرم جسمی تضمین می‌کند که کاربران می‌توانند در محیطی امن داده‌های خود را مدیریت کنند.
•    جسمی با استفاده از رمزگذاری، امنیت داده‌ها را تضمین می‌کند. رمزگذاری به‌عنوان دو لایه محافظتی عمل می‌کند.
•    جسمی فضایی را برای تصمیم‌گیری دموکراتیک در یک جامعه غیرمتمرکز فراهم می‌کند.
•    در اکوسیستم جسمی، هر نوع کاربر (شرکت‌ها، سازمان‌ها و کاربران حقیقی) می‌توانند از خدمات بهره‌مند شوند و به نوآوری آن کمک کنند.

چرا باید خرید ارز دیجیتال جسمی را حداقل یک‌بار تجربه کنیم؟

جسمی‌ به‌عنوان ارز دیجیتال رسمی ژاپن در بسیاری از صرافی‌های ارز دیجیتال بزرگ جهان خرید و فروش می‌شود. از طرفی دیگر، جسمی‌کوین همواره زیرنظر قوانین سخت‌گیرانه نظارتی ژاپن فعالیت می‌کند. این امر باعث شده است که جسمی‌کوین اعتماد بسیاری از شرکت‌ها و برندهای بزرگ ژاپنی را به خود جلب کند.
بسیاری از سرمایه‌گذاران به‌دلیل رشد و محبوبیت این پلتفرم بر آن سرمایه‌گذاری کرده‌اند. با داشتن ارز دیجیتال جسمی، علاوه‌بر استفاده از آن در حیطه معاملات ارزهای دیجیتال، می‌توانید آن را با ارز ین ژاپن یا دلار آمریکا مبادله کنید.
عرضه محدود ارز دیجیتال جسمی باعث شده است که در آینده به‌عنوان یکی از ارزهای دیجیتال کم‌یاب شناخته شود و به ارزش بالایی دست یابد. ازاین‌رو، می‌توانید برای سرمایه‌گذاری بلندمدت روی آن حساب باز کنید و آن را در واچ‌لیست ارز دیجیتال خود قرار دهید. اگر می‌خواهید بدانید واچ‌لیست ارز دیجیتال چیست، کلیک کنید.
امیدواریم پس از مطالعه این مقاله با ارزش و ماهیت ارز دیجیتال جسمی‌کوین آشنا شده باشید.


آخرین آگهی های کامپیوتر >> شبکه
آخرین آگهی ها
۱۴۰۲/۴/۱۴

توسعه و پشتیبانی شبکه های کامپیوتری


توسعه و پشتیبانی شبکه های کامپیوتری

آماده عقد قرارداد جهت ارائه خدمات تخصصی شبکه های کامپیوتری و دوربین های مدار بسته و اتاق سرور و سیستم های کامپیوتری ارگان ها ، شرکت ها ...


موسی اشرف ، ایران »» اصفهان ،تلفن:۰۹۱۳۲۹۴۷۸۰۸

۱۴۰۱/۱۲/۲۱

خدمات شبکه های کامپیوتری


خدمات شبکه های کامپیوتری


نصب و راه اندازی شبکه های محلی و گسترده سازمانی (پسیو و اکتیو )

تجهیز اتاق ویژه سرورها ( Server Room )

تنظیم و راه اندازی ...


واریان شبکه گستر ، ایران »» اصفهان ،تلفن:۰۲۶۳۶۷۷۱۷۷۴

۱۴۰۱/۱۰/۱۸

کابل Utp Nexans cat6 نگزنس با روکش LSZH


کابل Utp Nexans cat۶ نگزنس با روکش LSZH

فروش انواع کابل با بهترین کیفیت و کمترین قیمت

کابل Utp Nexans cat6 نگزنس با روکش LSZH

کابل شبکه های دارای استانداردهای متعددی بوده.

و در گروه ...


کابل آن ، ایران »» اصفهان ،تلفن:۰۲۱۶۶۹۸۱۷۵۲