026_32742570
نحوه سفارش آگهی

در سایت آگهی سازه شرایطی فراهم شده تا کاربران به سادگی و با صرف کمترین هزینه و زمان ممکن بنر و یا آگهی مورد نظر خود را سفارش دهند و از مزایای یک تبلیغ موثر و پویا بهرمند شوند. اگر قصد سفارش بنر و یا آگهی را دارید، راهنمای زیر را مطالعه کنید و به سادگی بنر یا آگهی خود را در یک مرحله سفارش دهید:


چطور بنر خود را در سیستم درج نماییم؟

 1. پس از ورود به پنل کاربری خود روی منوی سفارش بنر کلیک نمایید ، با این کار اگر شما قبلا" فرم مشخصات را تکمیل نموده باشید، وارد فرم سفارش بنر می شوید. در غیر اینصورت وارد فرم تکمیل مشخصات می شوید.درصورتیکه به این فرم هدایت شدید فرم را تکمیل نمایید.و بر روی دکمه ذخیره کلیک نمایید. پس از تکمیل این فرم شما به صورت اتوماتیک به فرم سفارش بنر هدایت می شوید.
 2. در صورتیکه با شرایط و مقررات سایت موافق هستید.فرم سفارش بنر را با توجه به مواردی که در زیر آمده تکمیل نمایید:
  1. ابتدا نوع بنر مورد نظر خود را از منوی پایین افتادنی انتخاب نمایید.
  2. مدت سفارش را از منوی پایین افتادنی مربوطه انتخاب نمایید.
  3. گروه بنر خود را طوری انتخاب کنید که بیشترین ارتباط را با زمینه فعالیت شما داشته باشد.
  4. موقعیت خود را تعیین کنید.
  5. شناسه آگهی مرتبط با بنر تبلیغاتی خود را انتخاب نمایید.(اختیاری)
  6. در صورتیکه از بنر مورد نظر خود بنری با فرمت (png یا jpg یا gif) دارید و می خواهید این بنر در سایت نمایش داده شود و یا با توجه به آن بنر جدید برای شما طراحی شود آنرا در قسمت انتخاب بنر انتخاب نمایید.
  7. در صورتیکه دارای وب سایت فعالی هستید آدرس آنر می توانید در بخش آدرس سایت وارد نمایید.(اختیاری)
  8. اگر تمایل دارید بنر شما توسط سایت آگهی سازه طراحی شود می توانید توضیح مختصری در مورد کار و فعالیت خود وارد نمایید و یا نظر خود را در مورد نحوه طراحی بیان کنید و سپس برای اینکه طراحی انجام شود تیک طراحی بنر انجام شود را بزنید.

چطور آگهی خود را در سیستم درج نماییم؟

 1. پس از ورود به پنل کاربری خود روی منوی سفارش آگهی کلیک نمایید ، با این کار اگر شما قبلا" فرم مشخصات را تکمیل نموده باشید، وارد فرم سفارش آگهی می شوید. در غیر اینصورت وارد فرم تکمیل مشخصات می شوید.درصورتیکه به این فرم هدایت شدید فرم را تکمیل نمایید.و بر روی دکمه ذخیره کلیک نمایید. پس از تکمیل این فرم شما به صورت اتوماتیک به فرم سفارش آگهی هدایت می شوید.
 2. در صورتی که با شرایط سفارش آگهی که در بخش قوانین و مقررات سایت آمده موافقید، فرم سفارش آگهی را با توجه به نکات زیر تکمیل نموده و بر روی دکمه ثبت سفارش کلیک نمایید.
  در هنگام پر نمودن فرم سفارش آگهی به نکات زیر توجه نمایید:
  1.ابتدا نوع آگهی مورد نظر خود را از منوی پایین افتادنی انتخاب نمایید.
  2. سپس نحوه سفارش خود را انتخاب نمایید، در صورت انتخاب گزینه موقتی شما می توانید آگهی خود را بصورت موقتی 3 روزه بدون پرداخت هزینه سفارش دهید که در اینصورت آگهی شما پس از بررسی و تائید به مدت 3 روز فعال خواهد شد، و پس از اتمام این مدت آگهی شما منقضی شده و در صورت تمایل می توانید آنرا بصورت عادی تمدید نمایید. توجه نمایید که گزینه سفارش موقتی 3 روزه صرفا" جهت آشنایی شما با سیستم در اختیار شما قرار داده شده است،این گزینه محدود بوده و برای هر نوع آگهی فقط یکبار می توانید از آن استفاده نمایید. در صورتیکه گزینه عادی را انتخاب نمایید آگهی شما بصورت عادی در سیستم درج می شود و شما می توانید بطور کامل از امکانات سیستم با پرداخت هزینه مربوط به سفارش آگهی مورد نظرتان استفاده نمایید.بدیهی است در صورتیکه آگهی شما از نوع رایگان باشد. بصورت رایگان در سیستم درج شده و در سطحی پایین تر از آگهی های طلایی،نقره ای و برنزی نمایش داده می شود.
  3. گروه آگهی خود را طوری انتخاب کنید که بیشترین ارتباط را با زمینه فعالیت شما داشته باشد.
  4.عنوان آگهی را بر اساس زمینه فعالیت و کاملا" مرتبط با آن انتخاب نمایید و بطور کلی نشان دهنده زمینه کسب و کاری باشد که شما در آن مشغول به فعالیت می باشید .
  5.برای آگهی خود یک عکس کم حجم و با کیفیت انتخاب نمایید.
  6. بهتر است قبلا" شرح آگهی خود را در یک فایل متنی نوشته و کل آنرا در هنگام سفارش آگهی در باکس مربوط به شرح آگهی کپی نمایید تا در هنگام سفارش آگهی با مشکل مواجه نشوید.

  نکات کلیدی در نوشتن شرح آگهی  توجه به نکات زیر در هنگام نوشتن شرح آگهی باعث افزایش بازدید از آگهی شما و کاهش تماس های بی مورد با شما می شود:

  • سعی کنید در هنگام نوشتن شرح آگهی خود از کلمات و عباراتی استفاده نمایید که کاربران بیشتر در جستجوی آن عبارات و کلمات هستند.مثلا" اگر کسب و کار شما مرتبط با صنعت خودرو و تولید قطعات جانبی خودرو می باشد از اصطلاحات این صنعت و نام قطعات خودرویی که تولید می کنید بیشتر استفاده کنید.
  • سعی کنید کلمات و عبارات تکراری کمتری در شرح آگهی خود بکار ببرید.
  • از نوشتن شرح های طولانی که باعث خستگی کاربر می شود و خواندن و درک آن مشکل می باشد، جدا" پرهیز نمایید. و سعی کنید تا حد امکان شرح آگهی مختصر و مفید باشد.
  • در صورتیکه شرح آگهی شما شامل موارد مختلفی می باشد. می توانید با کمی خلاقیت و استفاده از کارکترهای خاص مثل ستاره و یا زیر خط نسبت به جدا سازی قسمتهای مختلف آگهی از هم اقدام نمایید.

  7. یک قیمت پیشنهادی که می تواند یک نوشته کوتاه مثلا" قیمت کالا مورد تبلیغ ،ارزش خدمات شما، توافقی یا مراجعه به سایت باشد را در باکس مربوط به قیمت وارد نمایید و یا آنرا خالی بگذارید.
  8.مدت درج آگهی را از منوی پایین افتادنی انتخاب نمایید.
  9.موقعیت جغرافیایی خود را با استفاده از لیست کشویی پایین افتادنی انتخاب نمایید.
  10. برای آگهی خود یک نام در نظر بگیرید ، این نام می تواند نام شخصی که آگهی دهنده است و یا نام کسب وکار، کارخانه، شرکت، مرکز خدماتی و یا موسسه ای باشد که شما می خواهید برای آن آگهی درج نمایید.
  11. آدرستان را به طور دقیق وارد کنید، لطفا" از درج آدرس های بی ارتباط با کسب وکار مورد نظر جدا" خودداری کنید.
  12. شما می توانید جهت تماس مراجعه کنندگان آگهی تان یک یا چند شماره تلفن را نیز وارد کنید.

  13. فیلدهای مربوط به آگهی طلایی،نقره ای و برنزی و رایگان شامل نمایش پنجره تماس با آگهی دهنده و آدرس سایت مورد نظر جهت لینکدار کردن آگهی و طراحی عکس برای آگهی هستند که توصیه می شود در صورت تمایل آنها را نیز تکمیل نمایید. دفت نمایید که آدرس سایت مورد نظر جهت لینکدار کردن آگهی را به صورت http://www.example.com وارد نمایید.
  14. پس از تکمیل فرم سفارش آگهی بر روی دکمه ثبت کلیک نمایید.در صورتیکه فرم را صحیح پر نموده باشید، پیغام ( سفارش شما با موفقیت ثبت شد.) نمایش داده می شود.اگر آگهی شما از نوع طلایی،نقره ای و یا برنزی باشد.پس از بررسی و تائید از طرف تیم پشتیبانی برای شما فاکتور صادر می شود.با پرداخت هزینه آگهی آگهی های شما فعال می شود.


همین حالا آگهی مورد نظر خود را سفارش دهید